Публікації

Проєкт «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад»

Чернівецька область стала домівкою для сотень тисяч переселенців. Спільними зусиллями українських та закордонних волонтерів, громадськості та влади була створена можливість безпечного проживання, базового харчування, одягу та медикаментів.

Проте минуло більше 6-ти місяців і ми постійно отримуємо від людей інформацію про проблемні питання перебування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Чернівецькій області. Серед інших це важкість інтеграції в громаду; складний психологічний стан ВПО та приймаючої сторони; відсутність повноцінного розвитку для дітей; відсутність можливості заробітку.

Нерідко сукупність проблем спричинює напругу та конфліктні ситуації поміж ВПО, приймаючої сторони, волонтерів, тощо. Замість особистісного розвитку та спільного подолання проблем сторони часто перебувають в напруженому середовищі образ та нереалізованих очікувань.

Проаналізувавши наразі ситуацію в області, ми виокремили можливі точки дотику та хочемо допомогти із адаптацією ВПО в громадах нашого регіону.

Отож, ГО «Чернівецьке об‘єднання «Захист» протягом наступних 6-ти місяців реалізовуватиме проєкт «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громади»

Мета проєкту:

✅ забезпечити підтримку та всебічний розвиток ВПО в нових життєвих умовах, що допоможуть їм бути залученими в життя територіальних громад Чернівецької області в яких вони перебувають

За цей період ми плануємо:

📍освітні заходи для ВПО, а саме тренінги та навчання, що спрямовані на отримання нових знань та навичок в нових життєвих умовах;

📍адаптаційні заходи для ВПО, а саме екскурсії в громадах та обласному центрі, з метою інтегрування в соціокультурне життя громади, налагодження комунікації ВПО з мешканцями ТГ і знайомство з традиціями та звичаями

📍прописання та реалізація міні-проєктів, що спрямовані на покращення освітніх, культурних, побутових потреб мешканців громад.

Детально про заходи в межах проєкту та умови для участі в них — вже згодом на наших офіційних сторінках в соціальних мережах.

Проєкт реалізується ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» за підтримки Асоціації Triangle Génération Humanitaire. Відокремленим підрозділом Асоціації Triangle Génération Humanitaire Ukraine

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/