Про нас

Громадська організація «Чернівецьке об’єднання «Захист» десять років працює над підвищенням рівня захисту прав людини в Україні, підтримки соціально вразливих верств населення. На сьогодні діяльність організації здійснюється в  чотирьох напрямках:

 • Захист прав людей з інвалідністю. Ми працюємо із представниками влади та бізнесу, щоб люди з інвалідністю на рівні з усіма могли пересуватися по вулицях, користуватися громадським транспортом, паркомісцями, мати змогу потрапити до приміщення органу влади, реалізувати право на освіту та медичну допомогу, відвідати приватні заклади відпочинку чи магазини тощо.
  Також ми працюємо в напрямку позитивного сприйняття людей з інвалідністю з боку суспільства, проводимо різні просвітницькі заходи, виготовляємо просвітницький матеріал та поширюємо в ЗМІ та соцмережах.
  Важливі проекти:

1) «Захист прав людини у Чернівецькій області» проект, під час реалізації якого у 2019 році у партнерстві з громадськими організаціями, місцевою владою та міжнародними партнерами були переобладнані центральні частини Чернівців та райцентрів області, проведено серію освітніх тренінгів для активістів громадянського суспільства.

2) «Міжнародний форум інклюзивності у Чернівцях» — започаткований у 2019 році унікальний форум в Україні, де люди, які працюють над побудовою інклюзивного суспільства діляться успішними практиками, з’являються нові проекти, проблеми доступності регіону і держави обговорюються на загальнодержавному та міжнародному рівнях.

3) «Карта доступності Чернівецької області» — у 2018 році ми створили онлайн карту доступності з позначками можливості пересування для людей на інвалідних візках вулицями міст Чернівецької області. Сьогодні на карті позначені центральні частини міст Чернівці, Вижниця та Сторожинець.

 • Захист екологічних прав. Ми займаємося просвітництвом екодружнього способу життя серед мешканців Чернівецької області. Досліджуємо проблематику переробки, зменшення кількості побутових відходів в області.
  Важливий проект:

«Фрімаркет у Чернівцях» — започаткований у 2013 році, один з перших в Україні вільний ярмарок обміну речами, де вдається популяризувати принцип повторного використання речей та допомогти речами людям, які потрапили у складні життєві обставини;

 • Підтримка дітей в складних життєвих обставинах. Організація працює над соціалізацією дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Ми зустрічаємося з дітьми, які перебувають в установах інтернатного типу та працюємо з ними використовуючи методи неформальної освітньої роботи – майстер-класи, перегляди фільмів, зустрічі, тощо.
  Важливий проект:

«Мистецтво зближує» — починаючи із 2013 року, ми зустрілися із дітьми більшості інтернатних закладів Чернівецької області, провели ряд неформальних освітніх комунікаційних заходів, які допомогли дітям відчути підтримку у непростих обставинах. Проект об’єднує кілька мешних проектів.

Ми хочемо реалізувати мрії дітей, які перебувають в інтернатих закладах та інших особливих життєвих обставинах. Діти мріють про сучасну техніку, особисті іграшки, спортивні ігри, музичні речі, засоби для творчості і багато чого іншого. Ми хочемо подарувати таким дітям речі, гуртки, послуги фахівців, які допоможуть таким дітям розвиватися та здобувати необхідні навички в житті.

 2,037 total views,  2 views today