Новини

Продовжуємо серію тренінгів в межах проєкту “Підвищення рівня впливу молоді на громадські процеси та життя громади”

ГО “Чернівецьке об’єднання «Захист»” продовжує серію тренінгів в межах проєкту “Підвищення рівня впливу молоді на громадські процеси та життя громади”. У 2022 році ми продовжуємо залучати активну молодь, яка прагне розвивати інклюзивне середовище, до громадської активності у своїх громадах. Новий етап тренінгів уже з лютого! Наші учасники будуть опрацьовувати разом із запрошеними тренерами такі теми:

* “Тімбілдінг та фандрейзинг”

* “Робота з органами влади”

* “Проведення аудитів доступності”

Нагадаємо, що торік ми відібрали на відкритій конкурсній основі молодих людей, які вже навчилися проводити аудити доступності, співпрацювати та мережуватися із однодумцями, вести ефективний діалог із представниками владних структур, висловлювати свої думки так, щоб їх чули і брали до уваги. Участь є безкоштовною для відібраних учасників. Водночас учасники зобов’язані виконати усі встановлені карантинні вимоги, які будуть діяти на момент проведення заходів.

�Проєкт “Підвищення рівня впливу молоді на громадські процеси та життя громади” реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner

Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/#zahystcv