Новини

Проект «Захист прав людини у Чернівцях» за підтримки IM Swedish Development Partner передбачає можливість збільшення присутності осіб з інвалідністю в публічних місцях

«Дякуємо за таку чудову можливість ГО ЧО «Захист» за можливість гарно провести час, у чудовому місці та хорошій компанії» — такі відгуки після відвідування салону грузинської кухні «Джорджина», написали сім’я Данчулів — Оксана та Ігор, які пересуваються на кріслах колісних.

Існують думки, що людей з інвалідністю у нас не багато. Таке враження складається через те, що внаслідок недоступності закладів люди з інвалідністю не відвідують їх, а переважно перебувають вдома.

Проект «Захист прав людини у Чернівцях» за підтримки IM Swedish Development Partner передбачає можливість збільшення присутності осіб з інвалідністю в публічних місцях, якраз для того, щоб люди бачили осіб з інвалідністю, які ведуть повноцінне життя.

Для людей, які пересуваюся на кріслах колісних надзвичайно важливо проводити час в суспільстві. Це залежить від архітектурної доступності закладів для осіб з інвалідністю. Таким чином люди зможуть відвідувати такі заклади частіше та будуть відчувати себе повноцінними членами суспільства.

Якщо ставатиме більше доступних закладів — тоді ми зможемо на практиці відчувати, що наше суспільство стає інклюзивнішим у всіх сенсах.

Враження Оксани та Ігоря говорять самі за себе:

«-Доступний літній майданчик, приємний персонал закладу, а в кінці приємний комплімент від закладу — смачнючий десерт.»

Сподіваємося, що незабаром власники облаштують архітектурну доступність для всього закладу.

➡️Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/