Новини

Протягом січня- лютого пункт підтримки ВПО та вразливих категорій населення ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» працював у посиленому режимі

Ми надавали продуктову допомогу потребуючим людям. Допомога надавалась за попередньою онлайн-реєстрацією, що відбувалась у Telegram- каналі. Надаємо допомогу таким чином, оскільки розуміємо наскільки важко та холодно стояти годинами на вулиці в чергах.

Дякуємо нейбайдужим громадянам, які допомогали людям літнього віку онлайн-реєструватись, а також дякуємо тим, хто приходив до нас отримувати допомогу для людей, які не мають фізичної змоги довго перебувати на вулиці чи виходити із дому.

Під час цих двох місяців були різні ситуації в роботі: частина волонтерів захворіла, оскільки на пункті в холодні дні була мінусова температура, через це ми дещо зміщували видачу, також під час повітряної тривоги ми призупиняли роботу, щоб убезпечити людей від можливих небезпечних подій, тим самим зміщувався час видачі, але ми розуміли потребу людей і працювали іноді й до ночі.

Ми дякуємо всім хто підтримував нас та людей, які очікували на отримання такої потрібної в наш час допомоги. Загалом ми змогли допомогти продуктовими наборами — 878 людям, серед яких люди літнього віку, люди з інвалідністю та потребуючі вимушено переміщені особи.

Дану допомогу вдалося надати за підтримки нашого партнера HelpAge Ukraine — Представництво HelpAge International в Україні