Новини

Провели повторний моніторинг паркомісць біля торгових центрів Епіцентр та Боянівка

ГО «ЧО «Захист», ГО «ЧТІ «Мрія» Любов Свіріденко та Патрульна поліція Чернівецької області провели повторний моніторинг паркомісць біля торгових центрів Епіцентр та Боянівка. Під час попереднього моніторингу Епіцентру нас запевнили, що протягом тижня нанесуть відповідну розмітку і обіцяне було зроблено!
Гірша ситуація з Боянівкою, де відповідальний за парковку обидва рази не зміг пояснити коли зможуть обладнати належних 24 (10%) місця для людей з інвалідністю з наявних 240. Кожного разу ми разом з поліцейськими пояснювали про природну та законодавчу необхідність виділення паркомісць, проте чоловік вказав на лише чотири позначені паркомісця та пішов.
У зв’язку із цим ми були змушені звернутися із відповідною заявою до Поліції про відсутність належної кількості спеціально виділених місць для людей з інвалідністю. Arthur ShkrobПавло Семенюк
ДОВІДКОВО:
Згідно ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» Стаття 30, — Кількість місць, призначених для безоплатного паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, становить не менше 10 відсотків загальної кількості місць на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування, але не менше одного місця з позначенням таких місць відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою.
Згідно КУпАП, Стаття 152-1, — Необлаштування на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування транспортних засобів….місць, призначених для паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю….чи облаштування таких місць без дотримання вимог щодо їх розміщення — тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб суб’єктів господарювання, які утримують спеціально обладнані чи відведені майданчики для паркування транспортних засобів, від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Фото: Антоніна Вишневська, видання Шпальта