Новини

Проводимо ряд тренінгів в межах проєкту “Підвищення рівня впливу молоді на громадські процеси та життя громади” для того, щоб про безбар’єрність чули якомога більше людей.

Говоримо про безбар’єрність, бо це важливо. ГО “Чернівецьке об’єднання «Захист»” проводить ряд тренінгів в межах проєкту “Підвищення рівня впливу молоді на громадські процеси та життя громади” для того, щоб про безбар’єрність чули якомога більше людей. Наше завдання — допомагати створювати мережу активних та усвідомлених активістів, для яких тема інклюзії та розбудови демократичного суспільства — не прості слова, а постійна кропітка робота. Активісти разом з нами та нашими партнерами навчаються проводити аудити доступності, співпрацювати та мережуватися із однодумцями, вести ефективний діалог із представниками владних структур, висловлювати свої думки так, щоб їх чули і брали до уваги, бути дружніми та толерантними, але водночас могли захистити інтереси громади. Тема безбар’єрності потребує уваги, щоденної операційної роботи та постійного контролю від громадянського суспільства. Саме активна молодь допомагає нам робити синергію для подальших змін у темі інклюзії та безбар’єрності.

Яких результатів ми вже досягли в межах цього проєкту: 📍провели 6 комплексних аудитів доступності;

📍навчили 20 активістів, які самостійно працюють як агенти змін у своїх громадах;

📍допомогли учасниками розібратися із тим, як формувати особистий бренд та комунікувати власні проєкти;

📍вчилися давати коректно інтерв’ю та спілкуватися із медіа.

Проєкт “Підвищення рівня впливу молоді на громадські процеси та життя громади” реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні Погляди учасників заходів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

✅ Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner

✅ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

✅ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням https://www.zahystcv.org/donate/