Новини Публікації

Реєстрація на проєкт «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад»

Мета проєкту:

📌 забезпечити підтримку та всебічний розвиток ВПО в нових життєвих умовах, що допоможуть їм бути залученими в життя територіальних громад Чернівецької області в яких вони перебувають.

Для участі в проєкті, організаторами, було відібрано 5 громад Чернівецької області:

📍Чернівецька ТГ;

📍Боянська ТГ;

📍Вижницька ТГ;

📍Хотинська ТГ;

📍Сторожинецька ТГ.

Реалізація проєкту включає в себе три етапи:

1️⃣ Освітній етап:

✅ 2 офлайн тренінги для кожної із 5-ти територіальних громад. Теми тренінгів «Працевлаштування» та «Громадський активізм»

2️⃣ Адаптаційний етап:

✅ організація 5 адаптаційних заходів в громадах — у кожній ТГ буде проведено по 1 візиту до історичних локацій громади з екскурсією. Учасники матимуть змогу самі обрати локації, куди їм цікаво завітати (спільні зустрічі, свята, відвідування місцевих визначних пам‘яток, місць відпочинку мешканців громади, тощо).

✅ організація ознайомчо-екскурсійних візитів у м.Чернівці — після адаптаційних заходів у громадах відбудеться знайомство з соціокультурним життям обласного центру. Такі заходи плануються за участі ВПО та мешканців громад в одних групах, що дозволить у форматі рівний-рівному досягти високого ступеня адаптації.

3️⃣ Етап соціальної активності:

✅ прописання та реалізації міні-грантів — буде надано на конкурсній основі командам у складі щонайменше 1 представник ВПО та 1 представник громади,що спрямовані на реалізацію освітніх, культурних, побутових потреб мешканців громад та інших комфортних умов життя в громаді.

Для участі у проєкті буде відібрано по 10 осіб із кожної вищезгаданої територіальної громади.

Участь у всіх заходах безкоштовна.

Проєкт триватиме до середини січня 2023 року.

Щоб взяти участь потрібно пройти реєстрацію.

Реєстраційна форма — https://forms.gle/pux7aZgc9uGWPNBXA

Проєкт реалізується ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» за підтримки Асоціації Triangle Génération Humanitaire. Відокремленим підрозділом Асоціації Triangle Génération Humanitaire Ukraine

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/