Публікації

Ресурсний центр громадської активності — багатофункціональний простір ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист»

Місце, в якому проводяться тренінги, навчання, заняття для молоді, діток, людей з інвалідністю — простір для кожного.

Завдяки партнерству з IM Swedish Development Partner ми відкрили ресурсний центр громадської активності у 2019 році. Простір функціонує в м.Чернівці вже 4 роки. Нас щодня відвідує близько десятка людей. І от ми вирішили запитати наших відвідувачів: «З чим у вас асоціюється ресурсний центр громадської активності?»

🙋‍♂️Сашко — екоактивіст: « -Ресурсний центр громадської активності — місце, в якому хочеться проводити більшість часу. Що я власне й роблю 🙂

👩‍💻Світлана — фрілансерка: «-Осередок дружньої атмосфери і затишку. Це місце, де можна знайти однодумців, взяти участь в цікавих заходах, ефективно і корисно провести час.»

👩‍💼Анатолій — громадський активіст: «- Ресурсний центр громадської активності — це місце, повної інклюзії, куди можна безперешкод потрапити та вільно пересуватись у просторі, що є дуже комфортним для мене та моїх однодумців. Це місце, в якому кожен може бути почутим, місце в якому всі спілкуються та працюють на рівних.»

🙋‍♀️Надія — волонтерка: «-Ресурсний центр в мене асоціюється з теплом, мабуть. З місцем, де тебе завжди приймуть, це просто надзвичайне місце, де щирі люди. Люди, які завжди готові допомогти, особливо, якщо згадувати початок повномастштабного вторгення. От після 24 лютого цей простір відкрився для мене з нової стороні, та й для багатьох думаю також.»

👩‍💼Ксенія — громадська активістка: «-Ресусний центр громадської активності та ГО «ЧО «Захист» в мене асоціюється з опорою. Місцем стабільності і підтримки. 10 жовтня, коли вперше стався блекаут, я застрягла в місті без зв‘язку і розуміння, що мені робити. Тоді я згадала, що неподалік знаходиться РЦ. Місце,де завжди буде людина, яка мені допоможе.»

🙋‍♀️Анна — громадська активістка: «-Для мене — це тепло. Саме тут я вперше познайомилася з громадською активністю, власне, тут я і розпочала свою громадську діяльність. Це місце, у якому все нагадує про затишок та людей❤️»

👩‍💼Єлизавета — студентка: «-Для мене ресурсний центр асоціюється з затишком і комфортом. Адже саме там я почуваю себе досить легко та невимушено. Працівники милі та неймовірно комфортні особистості).»

🙋‍♀️Соня — членкиня ФРІ Чернівці: «-В мене ресурсний центр асоціюється з комфортом та дружньою атмосферою, адже саме там була моя перша зустріч з менторкою, перший з’їзд та ФРІшні заходи 🫶🏿🥹»

👩‍💼Влада — активістка: «- РЦ у мене асоціюється з веселою компанією, дружньою атмосферою, де жарти іноді смачніші за чай та каву😌

Сюди можна прийти як плідно попрацювати, так і добре відпочити. Це місце повністю виправдовує свою назву — мало де можна відчути такий рівень безпеки , комфорту і підтримки🙏🏼 Тут люди роблять свою справу із посмішкою на обличчі і не витрачають час на зайві балачки чи зарозумілі слова. Найбільше мене тут вражає саме легкість та справжність людей, і та мудра майстерність турбуватися як про себе, так і про інших🤍»

👩‍💼Тетяна — проактивна школярка та членкиня ВМГО ФРІ: «-Для мене ресурсний центр асоціюється з теплом та продуктивною працею, адже крім наших чудових заходів та неформалок, там відбулося моє перше ФРІшне навчання та стажування. Також це привітні та дружелюбні люди, які завжди допоможуть та вислухають 🥰»

Якщо у вас є також асоціації із Ресурсним центром громадської активності, залишайте їх в коментарях 😉⬇️

📍Громадська організація працює за підтримки European Endowment For Democracy та IM Swedish Development Partner

📍Наш сайт: https://www.zahystcv.org

📍Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979