Новини

Розпочинаємо проєкт «Інклюзивні робочі місця»

Щодня в Україні зростає кількість осіб, які перебувають в пошуках роботи. Люди з інвалідністю — не виняток. Для багатьох з них тема працевлаштування — це справжній виклик.

На початку 2020 року весь світ та Україна зокрема, опинилися в умовах карантину спричиненим COVID_19. Це стало справжнім випробуванням для кожного з нас. 

Світ почав змінювати підходи до навчання, роботи, загалом життя перейшло у віртуальний формат. Більшість людей були змушені звикати до нових реалій та умов праці. В той час як люди з інвалідністю більшу частину свого життя, і зараз проживають у віртуальному світі, через бар’єрність, стереотипність та відсутність відповідного фінансового забезпечення. Під час карантинних обмежень через COVID_19 змінилося ставлення до віддаленої роботи. Раніше, у багатьох викликало сумніви та нерозуміння бажання людей з інвалідністю, працювати віддалено та бути корисними суспільству. Зараз це норма.

Саме тому ми розпочинаємо проєкт «Інклюзивні робочі місця».

Проєкт впроваджується ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» у рамках проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Інклюзивні робочі місця», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та підтримки IM Swedish Development Partner.