Новини

Шостий показ в рамках кіноклубу DocuClub став першим з залученням дитячої аудиторії

Звичайний літній день в чернівецькому ліцеї номер 12. Актова зала, яка повинна була б пустувати влітку, наповнюється дитячим сміхом, і вісім пар блискучих від зацікавлення очей дивляться на тебе. Що ж вони роблять в школі спекотного липневого дня?

Наш шостий показ в рамках кіноклубу DocuClub став першим з залученням дитячої аудиторії. Цього разу вибір пав на фільм «ДЖОВАННІ ТА БАЛЕТ НА ВОДІ» нідерландської режисерки Астрід Буссінк.

Представники ГО «ЧО Захист» разом з дітьми різного віку переглянули неймовірну історію про вмотивованість, прагнення досягти кінцевої цілі і надзвичайну силу підтримки, яка часто є рушійною силою і невід’ємною складовою історій успіху.

Наша юна аудиторія здивувалась тому, як у їх однолітка Джонні вийшло стати першим хлопчиком в такому, на перший погляд, дівчачому виді спорту. Кожен з них висловився завдяки чому, на їх думку, це стало можливим, і розповіли — що для них є підтримкою.

Закінчився цей захід дружнім знищенням смаколиків та веселою демонстрацією спортивних умінь і навиків, здобутих юними ВПО ще в своїх домівках — на Донеччині, Луганщині і в Києві…

Дуже вдячні @sophia_vasiliv за гостинний прийом і надану допомогу. Чекаємо подальшої співпраці, оскільки дитяче — «Приходьте ще, будь ласочка!», не скоро зітреться з пам’яті.

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/