Новини

Символіка та багатство українського культури

З 14 по 20 травня представники напрямку роботи із дітками, що опинились в складних життєвих обставинах, провели декілька занять в ЦСПРД при ЧОВА з Mykhailo Voronka в рамках курсу «Етика та Мораль».

Спільно з дітками відбувся перегляд короткометражних фільмів та мультфільмів на різні повчальні тематики:

— антиутопія освіти;

— позитивне мислення баранчика;

мотивація в житті восьминогів;

— психолог також потребує психолога;

— пуповина.

Після перегляду кожної стрічки, ми проводили дискусії стосовно проблем, які можна було спостерігати в історіях мультфільмів чи фільмів.

Також провели два окремих заняття із курсу «Комунікації, етика та мораль».

Перше заняття відбулося в Чернівецький багатопрофільний ліцей №4 спільно із Вікторія Ілку на тему «Символіка та багатство українського культури».

Друге заняття відбулося в ЦСПРД при ЧОВА спільно із Анастасія Свідерська на тему «Вивчення української культури, побуту та одягу».

Пані Вікторія та пані Анастасія розповідали про особливості української культури різних регіонів України, зокрема Буковини, роблячи акцент на тому чим саме відрізняється українська культура від інших культур світу. Врезультаті даних занять дітки змогли ознайомитися теоретично та практично із традиційними деталями та символікою українського одягу, побуту та різноманіттям культури.

Спільно із Вікторія Зелінська в Оршівському дитячому будинку санаторного типу «Ромашка» для діток старшої групи, провели заняття із курсу «Комунікації», а саме: заняття на тему «Конфліктні комунікації»

Врезультаті даного заняття діти змогли дізнатися та навчитися розуміти свої емоції під час різноманітних конфліктних ситуацій, які можуть оточувати нас щодня.

📍Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner

📍Наш сайт: https://www.zahystcv.org

📍Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

Слава Україні!