Новини Публікації

Сьогодні відбувся перший захід в рамках серії мотиваційних зустрічей для дітей та молоді із успішними, впливовими та відомими людьми Буковини

На першу зустріч ми запросили чинного міського голову — Роман Клічук. Роман Васильович поділився із учасниками власним досвідом становлення, розповів про цікаві ситуації із дитинства, навчання в школі та вступ на медичну спеціальність. Під час розмови діти та молодь креативили із запитаннями і, навіть, розповіли про власні плани розвитку себе у нашому місті.

Зустріч об’єднала креативне, цікаве, інноваційне молоде покоління із різними життєвими історіями. Ці діти та молодь наше майбутнє, ті хто будуть відбудовувати та розвивати Україну. Тому зараз, як ніколи, важливо працювати над формування свідомих та впевнених у власних силах українців.

На згадку про першу зустріч всі учасники отримали, від нашої організації, невеликі настільні ігри, для цікавого проведення часу із друзями чи сім’єю.

Дякуємо за якісне та професійне модерування зустрічі — Mariia Nikitina — керівниці ГО «ЧО «Захист», а також вдячні Культурно-мистецький центр імені Івана Миколайчука за наданий доступний простір.

Більше фото із заходу за посиланням ⬇️⬇️⬇️

https://drive.google.com/…/1Do3U4lmXX84IMIfHUo…

Зовсім скоро розповімо про наступну зустріч та відкриємо ім‘я наступного гостя😉 Слідкуйте за новинами у наших соц.мережах!

Громадська організація «Чернівецьке об‘єднання «Захист» працює за підтримки IM Swedish Development Partner

#ImSwedishDevelopmentPartner