Новини

Sport Life у Чернівцях доступний для людей з інвалдіністю

Ми спільно працювали над цим успіхом. Валентина Добридіна проводила перевірку доступності спорткомплексу і так це описує «Вчора за запрошенням представника власника Фітнес клубу « Sport Life” в Чернівцях, що на вул.. Героїв Майдану, 71-а, — Руснака Володимира Ілліча, відбулась зустріч в спорт центрі , для того, щоб випробувати пристрій, який буде піднімати людину з інвалідністю на другий поверх будівлі де знаходиться тренажерна зала.
Почну з початку. Майже два роки минуло з того дня коли ми, громадські активісти, завітали в новозбудований спортивно-оздоровчий центр « Sport Life” . Тоді нас обурила недоступність даного закладу для маломобільних верств населення. В будівлю можна було піднятися та зайти в кафе і туалет. Усі інші послуги для людей з інвалідністю були не доступні. Ми неодноразово зустрічалися, писали, зверталися та надавали свої рекомендації та пропозиції керівництву « Sport Life”. Була створена комісія при Чернівецькій МР , яка контролювала це питання. Надсилали листи до керівництва в Київ. Якщо чесно, я втратила надію на те, що колись ми побачимо цей центр доступним для нас. Але в цьому випадку, правда була на нашому боці і ось результат:
Прилегла територія доступна для пересування мало мобільних верств населення.
Місця для паркування авто водіїв з інвалідністю є, позначені «Р» та «МСД».
До входу в будівлю є піднімальний пристрій.
В будівлі виділені та обладнані туалетна кімната, роздягальня, душова кімната для клієнтів з інвалідністю. Усі ці кімнати знаходяться на першому поверсі неподалік самого басейну.
До басейну прохід є, але в самому басейні поки що немає спеціального підйомника. За словами власника підйомник буде придбано пізніше. А поки що працівники фітнес клубу будуть допомагати потрапити та вийти з басейну. Домовились про інструктаж для працівників.
Кафе доступні.
Придбаний спеціальний пристрій який за допомогою працівника «Спорт Лайфу» підніматиме людину на колясці на другий поверх в тренажерну залу.
Я спілкувалася вчора з клієнт-менеджером, яка дала мені відповіді на запитання щодо оплати, умов та необхідних довідок для клієнтів з інвалідністю. Пропозиції цікаві і цілком доступні. Тож бажаючі можуть звернутися , отримати клубну картку для того щоб плавати, займатися спортом і тримати себе в формі .
Дякуємо, Руснаку В.І. – представнику власника Фітнес клубу та керуючому Олегу Петровичу за розуміння та сприяння реалізації прав осіб з інвалідністю. На одній із зустрічей Володимир Ілліч пообіцяв, що піднімальний пристрій ми зможемо випробувати 15 вересня. Свою обіцянку дотримав!»