Анонси

Старт проєкту «Мрії без меж»

Вони мріють про море. Влітку, слухають історії про те хто куди їздив, дивляться фотки, відео, але знають, що це не для них. Вони — це діти з інвалідністю, з малозабезпечених сімей.
Знайомтесь, це Іванка їй 4.5 років. Ця чудова дівчинка має інвалідність, та разом з мамою та сестричкою мріють про море!) Вони були відібрані рандомно з 36 родин в спільноті «Країна мрій».
Всі хочемо, щоб мрії цих дітей ставали реальністю, а їхній світ також був розфорбований звичними для нас літніми фарбами!
Тому розпочинаємо спільний проєкт «Мрії без меж», ми — спільнота «Країна мрій», ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» та всі благодійники, які допоможуть втілити дитячі мрії)
Ми знайшли пропозицію бази відпочинку «Скорпіон 3» в Залізному порту, Херсонська обл. для 3 осіб на 8 днів вартістю 10294 грн. + дорога туди і назад 2000 грн.
Кожен, хто хоче стати благодійником та добрим чарівником для цих дітей — допоможіть з втіленням їх мрії.
Ми не обмежуємося тільки цією родиною — якщо вистачить кошів — ми виберемо наступну родину для втілення їх мрії про море!)
Проєкт координує Богдана Опалко Опалко Богдана. Ось її рахунок, куди можна перерахувати кошти: 5167803103034307 (Ощадбанк).