Новини

Тренінг: «Як правильно говорити з дітьми на тему статевого дозрівання»

Сексуальне виховання ⁃ ця тема все частіше і частіше підіймається у соціумі, проте деколи нам досі ніяково про це говорити.Ця тема має бути відкритою і коли діти запитують: «А звідки беруться діти?», батькам варто розповідати правду.

Тому про те, як правильно говорити з дітьми на тему статевого дозрівання ми провели даний тренінг для батьків, які виховують дітей з інвалідністю у межах проєкту «Захист прав людини у Чернівцях», що реалізує ГО «Чернівецьке об’єднання «ЗАХИСТ» за підтримки IM Swedish Development Partner.

Інформацію про менструацію, про полюцію, про контрацепцію, про догляд та гігієну за тілом мають доносити батьки з раннього віку. Для кожної вікової категорії є свої способи, щоб розповідати про це. Також другий блок був присвячений арт-терапії: для відкриття емоцій та пізнання. Тренінг про сексуальне виховання та арт-терапію провели Наталя Мисюк та Ілона Дінісова практикуючі психологи-сексологи.
Дякуємо за корисну інформацію та за можливість провідчувати себе!Ми будемо шукати можливості для проведення таких тренінгів у майбутньому.