Новини

Тренінги для працівників патрульної поліції Чернівецької області

6 — 7 березня в рамках проету «ПОЛІС» відбулися тренінги для працівників патрульної поліції Чернівецької області на тему: «Етика спілкування з людьми з інвалідністю та маломобільниим групами населення». В рамках тренінгу було обговорено такі теми: «правильна термінологія у спілкуванні з людьми з інвалідністю». Детальна інформація про різномаїття людей та про різні порушення слуху, зору та функціональні порушення. Друга частина тренінгів, це практична частина застосування отриманих навичок: посадка та висадка в громадський транспорт,як долати архітектурні перешкоди. Після практичних завдань було проведено рефлексію, кожен з учасників ділився своїми враженнями від почутого та побаченого.
Це було дуже цікаво, оскільки ми зрозуміли, що насправді для більшості працівників патрульної поліції це було нове, та досі невідоме.
Результат тренінгу такий, працівники патрульної поліції Чернівецької області обізнані в етиці спілування з людьми з інвалідністю. Та зможуть надати допомогу за потриби всім хто до них зверенться.
В рамках даного тренінгу було залучено до навчання більше 38 працівників патрульної поліції Чернівецької області. Тренерами були громадські діячі в сфері захисту прав осіб з інвалідністю.
Тож всім дякую за співпрацю!