Новини

У ресурсному центрі громадської активності навчаємо різні вікові групи дітей безпеці на вулиці в темну пору доби

Наша мета — навчити дітей правилам дорожнього руху для пішоходів, щоб ще з дитинства формувалось розуміння важливості дотримання правил безпеки під час дорожнього руху.

Безпека є головним принципом, якого потрібно дотримування при дорожньому русі. Він обов’язковий для всіх учасників дорожнього руху, в тому числі й пішоходів. Велика кількість дорожньо-транспортних пригод відбувається у темний час доби. Для того, щоб зменшити кількість таких випадків прийняте правило носіння світловідбиваючих елементів з метою виділення себе на вулиці. Воно стосується як дорослих, так і дітей.

Щоб краще ознайомити дітей з цією темою,

ми виготовляли світловідбиваючі брелоки та вчились їх прикріплювати до верхнього одягу. Працівники Патрульна поліція Чернівецької області розповіли про варіанти носіння світлоповертальних елементів та основні принципи пересування узбіччями/тротуарами в темну пору доби. Цього разу до заходу долучились діти віком 8-10 років.

Порада для всіх учасників дорожнього руху:

перегляньте свою поведінку на дорозі, подбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей. Вдягайтесь помітно. Будьте відповідальними пішоходами. Бережіть себе і своїх близьких!

Дякуємо партнерам за можливість реалізації таких корисних ініціатив Ліга сильних

___________________________________

💬 Цей матеріал був підготовлений за фінансової підтримки CBM Christoffel-Blindenmission in Deutschland та European Disability Forum. Погляди, висловлені у цьому матеріалі, належать ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист», і тому жодним чином не відображають офіційну думку фінансового партнера та Європейського форуму інвалідності.

Громадська організація ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» працює за підтримки European Endowment For Democracy