Новини

Участь у міжнародній конференції Zero Project Conference 2020

З 19 по 21 лютого взяли участь у міжнародній конференції Zero Project Conference 2020. Конференція проводиться з метою сприяння побудови інклюзивного середовища у світі, поширення успішних практик, створенню нових звязків серед профільних організацій. Під час конференції відвідали ряд сесій, які стосувалися створення інклюзивного середовища у різних сферах життєдіяльності суспільтва . Нам вдалося познайомитися та домовитися про можливу співпрацю із засновником та організаторами конференції. Також ознайомилися із технічними розробками, якими можуть користуватися люди з інвалідністю для реалізації своїх прав. Конференція проводилася у м. Vienna, де створено інклюзивне середовище за принципами універсального дизайну. Тому ми промоніторили доступність міської інфраструктури та окремих установ і організацій на предмет доступності для маломобільних верств і нас вразив високий рівень доступності. Метро, вулиці, пішохідні переходи, адміністративні будівлі, заклади культури, магазини, культові установи, тощо — відкриті для безперешкодного відвідування маломобільних людей.

У підсумку ми отримали великий досвід, контакти, знання для подальшого їх застосування в процесі впливу на побудову інклюзивного суспільства.

Участь у конференції стала можливою завдяки реалізації проєкту «Захист прав людини у Чернівецькій області», який реалізує ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» за підтримки IM Swedish Development Partner.

Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979 🙂