Новини

В Let’s Do It Ukraine House відбувся четвертий показ фільму за підтримки кіноклубу DocuClub

Абсолютна тиша. Невеличкий пучок світла, що починається з старенького торшеру, і відбивається на лицях 13 людей, які направили свої погляди в одну спільну для всіх точку…

Чи здогадувалась Оксана Бурая, — естонська режисерка — яка в 2012 році відзняла кіностічку «Лізо, ходи додому», що зможе викликати той шквал емоцій в української молоді? Чи думала вона, що змусить кожного глядача затамувати подих? Напевне ні, проте вона сподівалась….

В Let’s Do It Ukraine House відбувся четвертий показ фільму за підтримки кіноклубу DocuClub.

Ми разом з громадськими активістами, які до того ж є вимушеними переселенцями, обговорили центральну тему даного фільму — права дітей і ,власне, насилля — як їх порушення.

Мова йтиме про маленьку дівчинку — Лізу, чиї батьки топлять своє життя в алкоголі, приділяючи при цьому увагу своїй донечці лише під час покарань. Уява малечі — єдиний для неї шанс триматись на плаву, і не опускати руки. Вона тікає в світ природи — уявний чи ні, вирішує лише глядач — задля того ефемерного, що для неї є мрією… Яке ж майбутнє чекає на Лізу?..

Після перегляду було досить довге і емоційне обговорення, в якому зійшлись кардинально різні погляди на насилля в сім`ї, передумови його виникнення; індустріальний вплив на проблему алкоголізму, та чи залежить дана проблема від епохи; що таке самостійність, і коли настає та сама міра насичення, лише як один з аспектів виховання здорової особистості, і багато чого іншого.

Дуже вдячні @letsdoitukraine_chernivtsi за продуктивний вечір в гарній компанії і сподіваємось на подальшу співпрацю.

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/