Новини

В Ресурсному центрі громадської активності відбувся черговий показ фільму в рамках кіноклубу DocuClub

Усі ми різні, усі ми рівні

В Ресурсний центр громадської активності відбувся черговий показ фільму в рамках кіноклубу DocuClub. Цього разу представники ГО «ЧО «Захист» продемонструвати школярам та членам театрального гуртка «Бубубу» анімаційний документальний фільм «Зламані гілки», незалежної режисерка та аніматорки Аяли Шарот.

У нашому кіноклубі документального кіно, всі охочі мають можливість переглядати невигадані історії про реальних людей. Не є винятком з цього правила історії героїні з якою ми знайомились під час перегляду.

Міхаль Ріхтер було лише 14 років, коли вона покинула свою домівку в Польщі і сама поїхала до Ізраїлю напередодні Другої світової війни. Родина повинна була приєднатися до неї наступного року, але з початком війни усе змінилося. Спогади Міхаль оживають у барвистій анімації, що змальовує її самотню подорож із дитинства у доросле життя.

Після показу фільму модератор знайомив глядачів із поняттям «Голокост» та «дискримінація». Під час обговорення та більшого дослідження теми ми переглянули навчальні відео на тему дискримінації, стереотипів та упереджень в сучасному світі. І на кінець ми підсумували спільно із учасниками обговорення, що такий прояв дискримінації як антисемітизм є доволі поширеним у сучасному світі, що свідчить про те, що нам слід бути більш толерантними один до одного, адже ми всі різні, але ми всі рівні у правах.

✅ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

✅ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979