Новини

Відбулася презентація онлайн-карти доступності вулиць центральної частини міста Чернівці

У вівторок 09.10.2018 о 14.00 в 105 каб Чернівецької міської ради відбулася презентація онлайн-карти доступності вулиць центральної частини міста Чернівці для маломобільних верств населення. Посилання на карту: https://www.google.com/maps/d/edit…

Ідея та перші варіанти карти були розроблені у 2015 році. На сьогодні карта доступності показує можливість пересування по тротуарах, пішохідних переходах, площах маломобільних верств населення (людей з інвалідністю, людей похилого віку, вагітних жінок, батьків з дитячими візочками, людей з травмами, людей з валізами тощо). На карті є позначки про доступність та фото. Синій колір — доступно, жовтий — умовно доступно. Червоний — недоступно.

Артем Жук: «Ми розпочали працювати над картою доступності у 2015 році та за участі волонтерів змогли зробити прототипи теперішньої актуальної карти».

Марія Нікітіна: «Сподіваємося, що ця важлива робота допоможе Чернівецькій міській раді комплексно працювати над облаштуванням тротуарів та пішохідних переходів для маломобільних верств населення».

Богдан Бойко: «Головну увагу звертаємо над площами міста та вулицями, які їх з’єднують. Це ті перші кроки, які ми пропонуємо зробити Чернівецькій міській раді в напрямку обладнання вулиць міста. Надалі ми плануємо розширювати карту на інші головні вулиці нашого міста.»

Карта розміщуватиметься на сайті Чернівецької міської ради та на сайті ГО «ЧО «Захист». За результатами зустрічі будуть надіслані пропозиції по першочерговим обладнанням площ та вулиць нашого міста.