Новини

Відбулася просвітницька акція громадських діячів для водіїв про недопустимість паркування

#Україна #водії #патрульнаполіція #людизінвалідністю #чернівці💙💛 #люди#акція #будьвідповідальним #змінюючисебезмінюєшсвіт Сьогодні відбулася просвітницька акція громадських діячів людей з інвалідністю ГО «ЗАХИСТ» та ГО «ЛІДЕР», спільно з працівниками патрульної поліції м. ЧЕРНІВЦІ. Мета акції розповісти водіям, чому важливо не паркуватися на паркувальних місцях для людей з інвалідністю. Дана подія відбувалася на трьох локаціях, ТЦ «DEPOT», ТЦ «МАЙДАН» та на Театральній площі. Разом із патрульними, ми роздавали листівки та розповідали водіям що їх чекає паркуючись на місцях для людей з інвалідністю.
Переважна більшість відповідали, що знають про штраф, та не порушують правил паркування. Я навіть не думала що так позитивно сприймуть дану акцію.

Тож шановні водії, будьте відповідальними, не займайте міць людей з інвалідністю. Економте свій час та гроші, адже штраф чималий від 1020 грн. до 1700 грн.
P.S. Дякую всім хто долучився до акції!!!

інва

Чернівчан інформували про правила паркування на місцях для людей з інвалідністюБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" Середа, 29 листопад 2017 р.