Новини

Відбувся круглий стіл з презентацією Карти пунктів прийому побутових відходів м. Чернівці

Нарешті відбулася довгоочікувана подія — на круглому столі ми презентували Карту пунктів прийому побутових відходів м. Чернівці. Пункти прийому побутових відходів нанесені на гугл карту, яка знаходиться у вільному доступі. https://www.google.com/maps/d/u/1/viewer… На карті доступна інформація про адресу пункту; вид відходів, які приймаються; контакти; фото; компанія; тощо. Це тільки початок, адже ми плануємо додавати на карту нові об’єкти. Якщо Ви знаєте про діючі сьогодні пункти, які не внесені на карту — пишіть, ми обов’язково після дослідження внесемо їх на карту!

📌Досліджували пункти прийому активісти з ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» , ініціативної групи Екорейдери, Профбюро ФІПМВ ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Олександр НауменкоAnn LukyanИвоняк ЛияBoris UstimenkoАня ЯворськаAleksey Skobeev 📌Круглий стіл ми провели на тему зменшення кількості побутових відходів у м. Чернівці. Учасниками круглого столу були громадські активісти, волонтери, представники Чернівецької міської ради. Домовилися про подальшу співпрацю в напрямку зменшення кількості побутових відходів у м. Чернівці та захисту навколишнього середовища. Taras Prokop Ігор Крохмаль

✅ Круглий стіл відбувся в рамках проєкту “Екорух у Чернівцях”. Проєкт реалізується за підтримки British Council Британської Ради в рамках проєкту Active Citizens Ukraine «Активні громадяни» Tetiana Lebukhorska.

Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/#zahystcv