Новини

Відновлено роботу Ресурсного центру громадської активності

Першим проведеним івентом в рамках відновленої діяльності центру став тренінг на тему: «Демократія участі.Ефективна взаємодія із владою в громаді»

Для участі в тренінгу були відібрані 20 представників серед ініціативної молоді міста та області.

Працював із учасникам та допомогав глибше розібратись в даній темі — Ігор Баб’юк

Говорили про демократію участі, а саме розбирали інструменти демократії , методи та види участі громадян в ОМС, в тому числі в контексті особливості взаємодії громадськості з ОМС, на прикладі кейсів та симуляційних вправ. Експерт приділяв увагу,які є особливості демократії участі в умовах військового стану.

Під модераторством Ігора Баб’юка, учасники змогли опрацювати ключові риси діалогу в контексті демократії участі та розібрали такий інструмент як мапування ситуації, що допомогло отримати учасникам повний комплекс розуміння, якою є і може бути демократія участі, а також використання необхідних інструментів задля ефективної взаємодії з владою у громаді та впливу на неї.

Тренінг відбувся в рамках проєкту “Підвищення рівня впливу молоді на громадські процеси та життя громади”, який реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

✅ Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner

✅ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

✅ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

✅ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням у шапці профілю