Новини

Вперше у Чернівцях відбувся бізнес-ланч з працевлаштування осіб з інвалідністю!

На бізнес-ланчі були присутні представники великих підприємств Чернівецької області.Роботодавці розповіли про діяльність своїх підприємств, про умови праці та актуальні вакансії. Більшість роботодавців готові працевлаштовувати людей з інвалідністю безпосередньо на підприємствах або надати можливість працювати віддалено.


Також роботодавці повідомили про необхідність покращення комунікації між ними та людьми з інвалідністю для об’єднання вмотивованих шукачів роботи та допомоги бізнесу в пошуку кваліфікованих працівників. Зокрема, за допомогою спеціального інформаційного ресурсу або колл-центру.


Разом з тим, ми розповіли про проєкт “Інклюзивні робочі місця”, в межах якого відбувся захід, мету проєкту та очікувані результати. Обговорили проблеми, з якими зіштовхуються люди з інвалідністю при пошуку роботи. Зокрема, це недоступність інфраструктури, недосконале законодавство, стереотипи, соціальні бар’єри та недостатність інформації тощо.

Під час зустрічі роботодавці озвучили пропозиції покращення процесу працевлаштування людей з інвалідністю. Ми систематизуємо їх пропозиції та використаємо в процесі написання нової політики працевлаштування осіб з інвалідністю.

Дякуємо нашому партнеру Державній службі зайнятості; роботодавцям: ТОВ «АУТОМОТІВ ЕЛЕКТРІК УКРАЇНА», ТДВ «ТРЕМБІТА», АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ», ТОВ «РОМА», ТОВ «СААДЕТ УКРАЇНА», АТ «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ», ОТП Банк, ПРАТ «ТРИКОТАЖНА ФІРМА «АРНІКА», ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРЕМОШ» УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ГЛУХИХ, ПРАТ «ІМПУЛЬС», ПРАТ «ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОЛІЙНО-ЖИРОВИЙ КОМБІНАТ», ТОВ «Оззі Груп»; ЗМІ: Суспільне, ТРК Чернівці, Шпальта; за гостинність піцерії Dal Forno.

Віримо, що ця зустріч сприятиме збільшенню інклюзивних робочих місць на Буковині.

Бізнес-ланч відбувся у межах проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та підтримки IM Swedish Development Partner.