Новини

Вся команда ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» вітає всіх із закінченням складного, але надзвичайно важливого 2022 року

Вся команда ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» вітає всіх із закінченням складного, але надзвичайно важливого 2022 року

Ми вистояли, ми змогли зробити навіть більше, ніж могли собі уявити. У грудні ми дуже хотіли трішки підняти настрій людям та підтримати їх перед новим 2023 роком.

Тому за підтримки Ліга сильних ми закупили, сформували та видали 60 продуктових наборів.

Також хочемо подякувати волонтеру, який завітав до нас всього на декілька днів, проте за цей час дуже суттєво нам допоміг. Fernando Cervera Rodríguez два дні допомогав у нашому пункті видачі формувати та видавати продуктові набори, людям з інвалідністю. Ми цінуємо допомогу кожного хто долучається до нашої діяльності. Разом ми зможемо більше!

________________________________________

💬 Цей матеріал був підготовлений за фінансової підтримки CBM Christoffel-Blindenmission in Deutschland та European Disability Forum. Погляди, висловлені у цьому матеріалі, належать ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист», і тому жодним чином не відображають офіційну думку фінансового партнера та Європейського форуму інвалідності.

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації телефонуй нам — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/