Новини

Як пройшла друга онлайн-консультація щодо виявлення проблем та бар’єрів в сфері працевлаштування людей з інвалідністю?

Як осучаснити професійне навчання?

Це одна із тем, яку порушили учасники під час другої онлайн-консультації щодо виявлення проблем та бар’єрів в сфері працевлаштування людей з інвалідністю. 

Так, на думку представників громадських організацій, люди з інвалідністю могли б працювати в сфері SMM. Часто подібну роботу можна виконувати дистанційно. А знання в цій сфері можна отримати за короткий час, пройшовши навчання. 

Утім, часто в людей немає на це коштів. А Центр зайнятості не може, за законодавством, направляти на подібні навчання чи відшкодовувати за них кошти.

Також на зустрічі мова йшла про осіб з інвалідністю, які знайшли роботу через Центр зайнятості та про початок соціальної кампанії про історії успішного працевлаштування людей з інвалідністю в Україні, яка проводиться в межах проєкту «Інклюзивні робочі місця».

Участь в онлайн-заході взяли представники Чернівецького обласного центру зайнятості, представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Чернівецької обласної державної адміністрації, керівник ГО «Федерація настільного тенісу Сторожинецього району й представники ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист». 

Наступна онлайн-консультація відбудеться вже 25 січня 2021 року. 

На зустріч запрошені представники органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій.

Зустріч організувала ГО “Чернівецьке об’єднання “Захист” у межах проєкту «Інклюзивні робочі місця», що є частиною проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та підтримки IM Swedish Development Partner.