Новини

Як пройшов тренінг «Підготовка резюме та основи самопрезентації»

Вміти скласти змістовне резюме, презентувати себе роботодавцю під час співбесіди — дуже важливо для отримання бажаної роботи.

Учасники та учасниці тренінгу «Підготовка резюме та основи самопрезентації» отримали практичні знання, інструменти, які їм знадобляться під час пошуку роботи.

Тренерка Тетяна Мосін, співвласниця BOTEON, виконавча директорка Центру розвитку “Розумники”, допомогла визначити сильні сторони майбутніх працівників та працівниць з інвалідністю, поділилась кейсами успішної комунікації з роботодавцем. Дякуємо за натхнення!

Якщо Ви маєте інвалідність, шукаєте роботу і Вам потрібна допомога у самопрезентації та подоланні бар’єрності під час проходження співбесіди з роботодавцем, пишіть нам.

Тренінг відбувся у рамках проєкту «Інклюзивні робочі місця що реалізує ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» у межах проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та підтримки IM Swedish Development Partner.