Новини

Як створити інклюзивні робочі місця?

Як створити більше вакансій для людей з інвалідністю та облаштувати для них доступне середовище? Про це йшла мова на нашому тренінгу для роботодавців «Створення інклюзивних робочих місць».

У першій частині заходу завдяки спікерці Юлії Ресенчук учасники мали можливість дізнатись про інклюзію, класифікацію людей з інвалідністю та особливості облаштування для них робочих місць. Юлія також поділилась своїм досвідом навчання людей з інвалідністю та створення для них комфортних умов на роботі.

У другій частині заходу роботодавці переймали досвід Республіки Молдова. Колеги з Асоціації «Мотивація» розповіли про те як налагоджували систему працевлаштування людей з інвалідністю, про індивідуальну роботу з кожним кандидатом, комунікацію з роботодавцями та адвокацію законодавчих змін на рівні держави.

Переконані, що тренінг допоможе роботодавцям створити багато робочих місць для людей з інвалідністю.

Тренінг відбувся у межах проєкту «Інклюзивні робочі місця», що реалізує ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» у межах проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та підтримки IM Swedish Development Partner.

  • Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979
  • Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/