Новини

Яким був форум «Простір досягнень 2020. Чернівці»

Форум «Простір досягнень 2020. Чернівці» — це був найкращий захід, аби підсумувати минулий рік і набратись мотивації для наполегливої роботи в 2021 р.
Волонтери та представники громадських організацій нашого міста розповіли, чим жили в цьому році, які труднощі долали та досягали успіху.

Перший блок Форуму був присвячений боротьбі з коронавірусом.
Яна Двірничук, Наталія Фрунзе, Володимир Дорош розповідали як їхні ініціативні групи збирали кошти, закуповували чи шили захисні костюми для медиків, допомагали соціально незахищеним верствам населення під час пандемії.


Темою другого блоку була побудова інклюзивного суспільства. Марія Нікітіна, Валентина Добридіна, Оксана Гордійчук та Маша Чегорян розповіли як в цьому році працювали, аби допомогти людям з інвалідністю працевлаштуватись, як жінкам з інвалідністю отримати якісніше медичне забезпечення та подолати бар’єри, як з допомогою конкурсів й дистанційних інструментів розкривати важливі теми інклюзії. А також про відкриття та діяльність Центру денного перебування для молоді з інвалідністю «Даруй тепло».

Третій блок був присвячений підтримці дітей та розвитку молоді.
Анастасія Головченко, Тарас Дзюба, Богдан Бойко, Марта Левченко ділились своїм досвідом як у 2020 р. працювали із молоддю та дітьми. Зокрема, як проводилась адвокаційна кампанія «Молодіжна програма 2021-2025», як організували «YouthSpeak Forum Chernivtsi 2020», про проєкт “Мистецтво зближує” та допомогу вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Чернівецької області. А також про відкриття “Міста добра”, де розпочали своє нове життя матері з дітьми з соціально незахищених груп.

Після презентаційної частини відбулась панельна дискусія «Участь громадськості в ухваленні рішень органами місцевої влади». Її учасники — Валентина Добридіна, Ігор Баб’юк, Вадим Ткач, Олена Кміта, Людмила Кушнір (модераторка — Анастасія Головченко) — обговорили роль дорадчих комісій в ухваленні рішень та про важливість комунікації між владою та громадським сектором.

Дякуємо наших партнерам за допомогу в організації заходу та підтримку — IM Swedish Development Partner, Центр молоді Чернівців, Шпальта, Чернівецький відокремлений підрозділ ВМГО Фундації регіональних ініціатив.