Новини

«Якщо жінка заговорила, світ повинен змінитися»

8 липня в Ресурсний центр громадської активності відбувся перегляд документального кіно в рамках кіноклубу «DocuClub». Громадські активісти із ФРІ Чернівці мали змогу переглянути фільм «Рожеве сарі», британської режисерки- документалістки — Кім Лонжинотто.

Метою нашого перегляду було познайомити учасників із проблемами сімейного насилля і з безправним положенням жінки в Індії, а також обговорити статті Конвенції з прав людини, які зачипають ці проблеми.

Головна героїня стрічки — Сампат Пал- засновниця та керівниця руху за права жінок та боротьбу із сімейни насиллям в Індії. Фільм розповідає про її боротьбу із несправедливість, у відношенні до жінки в країні, і про те, як саме Сампат Пал опікується жінками, яких вдалось «витягнути» із травматичного середовища.

Після перегляду відбулось жваве обговорення, в якому кожен ділився тим, що найбільше вразило та викликало дискусійні думки. Тему відгукнулась всім, незалежно від попередніх знань щодо даної проблематики. Дякуємо всім за те, що поділились переживаннями та емоціями.

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/