Новини

«Ярмарок вакансій» для людей з інвалідністю відбувся!

Сьогодні відбувся один із найочікуваніших наших заходів — перший «Ярмарок вакансій» для людей з інвалідністю.

У партнерстві з Чернівецьким обласним центром зайнятості нам вдалось зібрати в одному місці роботодавців, що мають інклюзивні робочі місця та людей з інвалідністю, які шукають роботу. 

У заході також взяли участь представники громадських організацій, шкіл-інтернатів, реабілітаційних та інклюзивно-ресурсних центрів, органів державної влади та місцевого самоврядування, агентства з пошуку роботи тощо.

Люди з інвалідністю мали можливість: 

  • почути про особливості працевлаштування на різних підприємствах Чернівецької області, вільні вакансії та заробітні плати;
  • ознайомитись із електронними ресурсами, які допоможуть покращити навички для пошуку роботи від центру зайнятості; 
  • дізнатись про ринок праці та отримати поради від рекрутингових агенцій;
  • поставити запитання роботодавцям і щонайголовніше — посплікуватись індивідально з ними щодо працевлаштування. 

Також на «Ярмарку вакансій» ми презентували сайт, створений для розміщення вакансій та пошуку роботи людям з інвалідністю — http://robota.cv.ua/. Заходьте, користуйтесь, радьте друзям. 

Сподіваємось, що кожен із учасників «Ярмарку» завдяки цьому та іншим заходам у межах нашого проєкту «Інклюзивні робочі місця» зможе знайти свою ідеальну роботу і покращити життя так, якби цього хотілось. 

Від себе дякуємо нашим сьогоднішнім спікерам: Світлана Халус (ТОВ Лідер ЛТД), Тамара Чернявська (Сторожинецький Інклюзивно-ресурсний центр), Тетяна Варава (Черемош УТОГ), Марина Антоняк (АТ Ощадбанк), Олена Нашиба (ТОВ Аутомотів Електрік Україна), Світлана Швехович (МКП Поступ), Марія Кобелева (Чернівецький обласний центр зайнятості).

Зауважимо, що на заході дотримувались карантинних обмежень. Проводився температурний скринінг. Учасники носили маски, користувались антисептиками, дотримувались соціальної дистанції. 

Захід відбувся у межах проєкту «Інклюзивні робочі місця», що реалізує ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» у межах проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та підтримки IM Swedish Development Partner.