Новини

З 21 по 23 серпня команда ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» працювала, в рамках проєкту «Активісти інклюзивних громад», над розробкою стратегії розвитку організації на 2022-2024 рр.

Чому важливо розробляти стратегію в умовах невизначеності та війни?

Насправді зараз більшість організацій, об’єднань та структур перебувають у стані невизначеності, воєнний час не дає змоги планувати діяльність на довгострокову перспективу, оскільки все може змінитись в один момент.

Ці 6 місяців боротьби чітко показали, що ми маємо бути гнучкими, готовими до кардинальних змін в діяльності та до перепрофілювання роботи. Зараз кожен відчуває сильний тиск. Зростає незадоволення собою, адже окрім власних запитань до себе наша команда хоче побачити та зрозуміти чіткі орієнтири, куди тримаємо курс. Саме для цього ми вирішили оновити стратегію розвитку ГО з урахуванням ситуації в країні та можливих ризиків.

З 21 по 23 серпня команда ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» працювала, в рамках проєкту «Активісти інклюзивних громад», над розробкою стратегії розвитку організації на 2022-2024 рр.

Головна мета:

📎 актуалізувати існуючі напрямки діяльності, осмислити досвід роботи команди у воєнний час та сформувати новий концепт розвитку в умовах невизначеності.

Для роботи з командою ми запросили фасилітатора із багаторічним досвідом Ruslan Bakhtyiev

Спільно ми:

✅ обговорили, як і чому актуалізувалися з початку війни традиційні напрямки діяльності;

✅ проаналізували складові нових напрямків;

✅ сформували бачення нового концепту розвитку об‘єднання в умовах невизначеності;

✅ розробили стратегічні напрямки діяльності.

Вже за декілька днів ми зустрінемось знову і допрацюємо стратегічний плани ГО «ЧО «Захист» на 2022-2024 рр.

Це були дуже насичені та змістовні 3 дні, де кожен член команди, зміг відчути свою цінність та цінність організації, чітко осмислити своє місце та роль в команді. Ми побачили та зрозуміли, що дуже різні, проте має спільну мету, цілі і готові рухатись вперед заради їх реалізації.

📌 Проєкт реалізовується за підтримки European Endowment For Democracy

📌 Наш сайт: https://www.zahystcv.org

📌 Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

📌Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/