Новини

З метою знайомства та обміну досвідом між організаціями до нашого офісу завітали друзі та колеги із Hilfswerk International

З метою знайомства та обміну досвідом між організаціями до нашого офісу завітали друзі та колеги із Hilfswerk InternationalOleksii Zaitsev та Heinz Wegerer.

В процесі знайоства ми розповіли про розширення діяльності організації від початку повномасштабного вторгнення, про перепрофілюванню роботи напрямків, а також відкриття двох нових. Ми значно розширили штат волонтерів та працівників організації, що допомогло нам швидше та якісніше закривати наявні задачі та потреби.

Під час спілкування підняли тему погіршення екологічного стану в нашому регіоні за період повномасштабної війни через надмірне та нераціональне використання пакувальних матеріалів. Керівник нашого екологічного напряму Олександр Науменко запропонував для обговорення ідею пакування в багаторазові сумки точкової допомоги, а також скорочення використання одноразових пакувальних матеріалів.

Також разом із нашими гостями ми завітали в приміщення майбутнього ресурсного центру соціальної підтримки «Grow Up», де зараз відбуваються ремонтні роботи. Керівниця організації — Mariia Nikitina розповіла про ідею створення центру.

Дякуємо пану Олексію та пану Хансу за теплий візит та підтримку! Будемо раді й надалі будувати комунікацію та співпрацю.

Зустрінемось на відкритті центру😏🔥

➡️Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner та European Endowment For Democracy

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate