Новини

Забезпечення засобами гігієни людей з інвалідністю

Лютий став не легшим місяцем, ніж попередні. Ми отримували більшу кількість запитів, ніж змогли закривати. Всього нам вдалось допомогти засобами гігієни: підгузками, урологічними прокладками, волоними серветками, пелюшками — 60 людям.

Маємо надію, що в наступні місяці також зможемо допомогати потребуючим та закривати частину запитів. Та наші сили вичерпні, тому маємо прохання до читачів, якщо ви знаєте людей з інвалідністю, які потребують підтримки, то спробуйте хоч раз в тиждень чи місяць до них заходити та по можливості допомогати. Це дуже цінна та потрібна справа.

Якщо ж ви маєте бажання допомогти, проте не знаєте кому потрібна допомога, ви можете звернутись до нас, залишити потрібні позиції в нас і ми передамо потребуючим. Серед постійних запитів: урологічні прокладки, пеленки, трусики у розмірі М та L.

Будемо вдячні всім за підтримку! Разом ми зможемо підтримати більшу кількість людей.

У лютому ми надавали допомогу за підтримки Ліга сильних

________________________

💬 Цей матеріал був підготовлений за фінансової підтримки CBM Christoffel-Blindenmission in Deutschland та European Disability Forum. Погляди, висловлені у цьому матеріалі, належать ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист», і тому жодним чином не відображають офіційну думку фінансового партнера та Європейського форуму інвалідності.

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації телефонуй нам — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/

#ImSwedishDevelopmentPartner