Новини

Започатковуємо проект «Разом можемо»

Побувавши в закладах де перебувають люди, які перебувають у особливих життєвих обставинах, змушені залиши свої домівки, стали жертвами домашнього насильства, матері, які через бідність не могли вдома виховувати дітей та інше, — ми вирішили, що можемо спробувати допомогти цим людям.
Для цього ми започатковуємо проект «Разом можемо». Проект передбачає сприяння покращення соціальних та побутових навичок для людей, які потрапили в особливі життєві обставини. Ми сподіваємося, що в рамках проєкту будуть проведені зустрічі, майстер-класи, мотиваційні виступи, тощо.
Першим заходом в рамках проекту була проведена зустріч матерів Соціального центру матері та дитини із Аліною Ковтун, під час якої Аліна мала передати основні навички роботи зі швейною машиною, яка є у центрі. Під час зустрічі обговорили можливості швейної машили в контексті вирішення побутових задач та можливої зайнятості, оглянули основні агрегати швейної машинки, визначили необхідні матеріали, які необхідні для шиття.
Разом з тим в процесі роботи зі швейною машинкою, Аліна зрозуміла, що машинка несправна. Необхідність полагодити машину є в тому, що, як виявилося, одна із мешканок центру вміє шити та могла би навчити своїх сусідок. Сподіваємося на найшвидше вирішення проблеми.
ДЕТАЛЬНІШЕ: https://www.zahystcv.org
Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979 🙂
Якщо ви хочете підтримати нашу діяльність, перейдіть за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/