Новини

Засідання чернівецького міського Кмітету доступності 15.08.2017

А в Чернівцях міський Комітет забезпечення доступності засідає кожного місяця. Так, це правда. А вчора 15 серпня засідання КД було таким яким я мріяла його побачити давно. Важливих питань було декілька – доповідь представника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради, питання щодо доступності транспорту в м. Чернівці (тролейбуси), презентація карти доступності міста Чернівці, 

питання налагодження роботи з ДАБІ, результати аудиту новобудови на вул. Ентузіастів 116, доступність до Спортивно-оздоровчого центру «Спортлайф», діалог з представниками поліції, доступність до льодового майданчику, обговорення ремонту Театральної площі.
По кожному питанню ретельно обговорювали проблему, вирішували та пропонували. Раділа від того що питання доступності мало мобільних верств населення вже не тільки проблеми людей з інвалідністю. У нас з’явилися принципові, вперті та впевненні члени Комітету доступності, молоді активні чоловіки з якими не страшно продовжувати боротьбу за право на доступність. Але засмучує те, що людський фактор все ж таки залишається . Нещодавно ми з вірою та надією на розуміння зустрічалися з водіями тролейбусного управління та розповідали як важливо щоб вони виконували зупинку тролейбусу впритул до бордюру. Дива не відбулося. Знятий Богданом Бойко відео сюжет показав наскільки байдуже та неякісно водії відносяться до своїх обов’язків, до того що написано і інструкції та головне -до людей. На думку приходить тільки вислів який часто можна побачити в інтернеті : «Змінювати ситуацію в країні на краще — треба починати з себе!»Ще скільки часу на це треба?
Завтра планується зустріч з керівництвом «Спортлайф» та представниками поліції. Дякуємо за підтримку ЗМІ.

Валентина Добридіна ФБ