Новини

Засідання чернівецького міського Комітету забезпечення доступності

У вівторок 06 червня 2017р. в приміщенні Чернівецької міської ради відбулось засідання міського Комітету забезпечення доступності. На засідання були запрошені усі керівники, головні лікарі лікувальних установ міста Чернівці. Обговорювали архітектурну доступність до медичних та лікувальних закладів. Це – доступність прилеглих тролейбусних зупинок, зон паркування для авто, прилеглої території, вхід в будівлю, ліфт, кабінети, палати, ліжка, матраци, туалетні та санітарні кімнати, діагностичне обладнання, надання послуг, супровід для незрячих, а також врахування потреб усіх малобільних категорій. 

Керівники громадських організацій людей з інвалідністю приводили приклади порушення прав при наданні послуг. Головні лікарі, розповідали про їх досягнення в напрямку покращення умов для мало мобільних пацієнтів, радилися та отримували рекомендації.
Домовилися провести аудити визначення доступності даних закладів. Звертатися за допомогою до фахівців архітекторів при реконструкції будівель та співпрацювати з ГО.
Після плідної розмови з лікарями члени КД залишилися для обговорення ще двох важливих питань : 1. Недоступність для осіб з інвалідністю до літніх майданчиків на вул.. Кобилянській; 2. Порушення прав людей з інвалідністю Спортивно-оздоровчим центром « Sport Life». Разом шукали шляхи вирішення проблемних питань. В цьому місяці плануються ще дві зустрічі.
Кожного разу коли їду на такі засідання мрію, що нас почують, зрозуміють, вирішать. Не втомлюся вірити. Боже дай нам сил, терпіння та мудрості тим хто може, але не хоче зробити наше місто доступним для всіх.

Валентина Добридіна ФБ.