Новини

Завдяки підтримці IM Swedish Development Partner в рамках проекту «Захист прав людини у Чернівцях» ми сприяли наданню можливості декільком родинам, де є люди з інвалідністю, відвідати заклад відпочинку та гарно провести час

У цей складний час, разом зі всіма, люди з інвалідністю відчувають ряд труднощів.

Через важку економічну ситуацію дехто з них не може собі дозволити відвідати заклад, де можна перевести подих та набратися сил. Особливо цього потребують діти, які мріють побувати у цікавому місці та гарно провести час зі своїми близькими.

Завдяки підтримці IM Swedish Development Partner в рамках проекту «Захист прав людини у Чернівцях» ми сприяли наданню можливості декільком родинам, де є люди з інвалідністю, відвідати заклад відпочинку та гарно провести час.

Разом з тим вони змогли оцінити рівень доступності закладу для людей з інвалідністю.

Жанна Гордаш розповідає, що побувала в кафе «Park Hous».

Кафе розташовано в Жовтневому парку. Вхiд зручний, без сходинок. На вулицi є столики та пандус. В самому кафе дуже чисто та затишно. Є зручний туалет для пересування на вiзку. Перший зал кафе розташований на першому поверсі — зручний для людей з інвалідністю. А от на другий поверх людям з інвалідністю потрапити буде складно, оскільки є сходи. Також є зручна та цікава дитяча кiмната, що особливо подобається діткам.

➡️Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/