Новини

Зустрілись із Оснат Лубрані, Координаторкою системи ООН, Координаторкою з гуманітарних питань Представництва ООН в Україні

Мали продуктивну зустріч із Оснат Лубрані, Координаторкою системи ООН, Координаторкою з гуманітарних питань Представництва ООН в Україні. Вона завітала до Ресурсного центру громадської активності.

Ми розповіли їй про діяльність ГО “Чернівецьке об’єднання “Захист” й наші проекти, про труднощі, з якими зіштовхуються люди з інвалідністю як у повсякденному житті, так і при пошуку роботи в Україні та Чернівецькій області. Обговорили необхідність внесення змін до законодавства України про працевлаштування осіб з інвалідністю.

Оснат Лубрані висловила слова підтримки нашій діяльності й запевнила, що рекомендуватиме своїм колегам приділяти більше уваги роботі на Західній Україні для подолання проявів дискримінації людей з інвалідністю та за гендерною ознакою.

Організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner.

Зустріч відбулась у межах проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та підтримки IM Swedish Development Partner.