Новини

Звіт діяльності 30 березня-5 квітня

Вирішили згрупувати всю інформацію щодо нашої діяльності за минулий тиждень. Наперед вдячні всім волонтерам та благодійникам, які щодня нам допомогають, хто чим та яким способом може, без вас наша робота не була б такою масштабною.

🔵

Отож, ми відвантажили: — Банилівська ТГ– продуктові набори та засоби гігієни для ВПО;- Конятинська ТГ – продуктові набори та гігієнічні набори для ВПО;- Вікнянська ТГ – продукти харчування, засоби гігієни, ліки;- Селятинська ТГ– одяг, макарони, рис, консерви рибні, м‘ясні та овочеві, паштет, гелі для душу, мило, зубні щітки, пасти, печиво, серветки сухі та вологі, дезодоранти, дитяче харчування, соки;- військовим на передову – питну воду, туалетний папір, вологі серветки та медичні засоби, амуніцію (формували спільно із Центр молоді Чернівців , Волонтерським штабом захисту України Володимир Дорош, Олександр Науменко)

🔵

Передали: — маленькому Сашку із Києва – продукти харчування, іграшки та засоби гігієни ( формували спільно із ГО «Поєдинок»); — продуктові набори для сім’ї Аліни із Харкова;- продукти харчування людям похилого віку із м. Ізюм;- матері із Києва з 4 дітками – засоби гігієни та продукти харчування; — перевізнику допомоги в гарячі точки, передали бинти, бетадин та серветки;- матері із Бучі передали одяг, продукти та засоби гігієни; — продуктові набори для сімей із Києва;- передали хлопцям та дівчатам із навчально-реабілітаційного заклала вищої освіти Кам‘янець-Подільський інститут- зручні спортивні костюми ( формували спільно із ГО «Поєдинок»)- постійна точкова допомога для потребуючих людей із інвалідністю, що проживають в місті та області;- продукти харчування та засоби гігієни для сім‘ї із Волновахи.

🔵

Отримали: — висловлюємо подяку нашій благодійниці @dr.dergach за надане харчування для недоношеного малятка;- висловлюємо подяку благодійнику та перевізнику в гарячі точки — Олександру, за надані памперси для дорослих;- дякуємо за допомогу лікарю акушер-гінекологу Анастасії Пушкашу: дитячий одяг, засоби гігієни та іграшки;- висловлюємо щиру подяку благодійниці Анастасії Забєліній за надані для Прихистку: хатні тапки, тарілки, горнятка, ложки та виделки, сушарку . Дякуємо кожному та кожній за ваш внесок. Слава Україні🇺🇦